RSS podatki
Vseh zadnjih 20 prispevkov
Iskanje po bazi podatkov
Novejši prispevki: (30)
- Ledenik pod Skuto (Matjaž, 21.06.2026)
- Velebit (Status_connected, 14.06.2026)
- Ledine (Ales_S, 06.06.2026)
- Südliche Pfandlschartenkees in Schartenkopf (Ales_S, 31.05.2026)
- Kloben in Spielmann (Ales_S, 30.05.2026)
- Ledenik pod Skuto (Matjaž, 26.05.2026)
- Papoutsokriftis 723 (Status_connected, 24.05.2026)
- Amoudia 900 (Status_connected, 25.05.2026)
- Schwartzhorn (Matjaž, 24.05.2026)
- Fourni (Status_connected, 23.05.2026)
- Pounta 906 & Mikri Pounta 800 (Status_connected, 21.05.2026)
- Melissa 1011 (Status_connected, 20.05.2026)
- Efanos 1037 & Tsolios 1020 (Status_connected, 19.05.2026)
- krvavec (Matjaž, 17.05.2026)
- Ypsario 1208 & Profitis Ilias 1109 (Status_connected, 15.05.2026)
- Koelnbreispitze (Vanja_Starčević, 10.05.2026)
- Mittleres Schwarzhorn (Debeli_Kamen, 09.05.2026)
- Kölenbreinspitze (Ales_S, 09.05.2026)
- Ledenik pod Skuto (Matjaž, 09.05.2026)
- Prestreljeniško Okno (Tomaž_Šolar, 09.05.2026)
- Zgornje Ravni (Čeha, 08.05.2026)
- Šija (Matjaž_Duh, 02.05.2026)
- Kolnbrein (Vital, 03.05.2026)
- Savinjsko sedlo (Matjaž, 02.05.2026)
- Schaufelspitz 3333 & Hnt. Daunkopf 3225 (Status_connected, 02.05.2026)
- Mala Mojstrovka (Čeha, 01.05.2026)
- Wilder Pfaff 3458 (Status_connected, 01.05.2026)
- Sedlo Uršič (Mirov, 30.04.2026)
- Krvavc Dolga njiva (Matjaž, 30.04.2026)
- Hoher Riffler 3231 iz Hintertuxa (Status_connected, 30.04.2026)
|
Note 5.119 Trenutne razmere 119 of 416
BRANIK::BOJAN "Bojan Ĺ tumberger SK Branik Maribor" 9 lines 18-MAR-1991 10:01
BRANIK::BOJAN "Bojan Štumberger SK Branik Maribor" 9 lines 18-MAR-1991 10:01
-< Savinjsko sedlo, 14.3.1991 >-
--------------------------------------------------------------------------------
Cesta je zaenkrat prevozna 500 m pod Domom planincev. Dalje ne gre niti z
verigami, ker je premehko. Na spodnji postaji tovorne žičnice je 1 m do 1,5 m
snega (laho sediš na prometnem znaku - stoječem seveda).
Nekaj metrov pod in nad slapom je pot že suha, sicer pa se da ves čas hoditi s
smučmi na nogah.
S Savinjskega sedla je bila smuka odlična in tudi sneg bo držal še kar nekaj
časa( vsaj tam, kjer ga ni dobilo sonce, ga je pribl. 2m ).
Skok je lepo prevozen, nasploh je vse zelo OK.
|